Os 6009 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.37 | ||||
Srní u České Lípy | x | 12.43 | 12.43 | ||
Jestřebí | x | 12.47 | 12.47 | ||
Staré Splavy | x | 12.51 | 12.51 | ||
Doksy | 12.55 | 13.08 | |||
Okna | 13.14 | 13.14 | |||
Bezděz | x | 13.18 | 13.18 | ||
Bělá pod Bezdězem město | x | 13.23 | 13.23 | ||
Bělá pod Bezdězem | 13.28 | 13.28 | |||
Bělá pod Bezdězem zastávka | x | 13.32 | 13.32 | ||
Malá Bělá | x | 13.37 | 13.37 | ||
Bakov nad Jizerou | 13.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci