Os 5918 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + BDsee454 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 19.19 | ||||
Havlíčkův Brod-Perknov | 19.23 | 19.23 | |||
Okrouhlice | 19.27 | 19.28 | |||
Pohleď | 19.31 | 19.32 | |||
Světlá nad Sázavou | 19.37 | 19.44 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 19.47 | 19.48 | |||
Sázavka | 19.53 | 19.53 | |||
Leština u Světlé | 19.57 | 19.58 | |||
Nová Ves u Leštiny | 20.01 | 20.02 | |||
Vlkaneč | 20.04 | 20.05 | |||
Golčův Jeníkov město | 20.11 | 20.12 | |||
Golčův Jeníkov | 20.15 | 20.15 | |||
Horky u Čáslavi | 20.19 | 20.20 | |||
Čáslav | 20.25 | 20.26 | |||
Třebešice | 20.30 | 20.31 | |||
Církvice | 20.32 | 20.33 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 20.36 | 20.37 | |||
Hlízov | 20.39 | 20.40 | |||
Kolín | 20.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci