Os 5916 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + BDsee454 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 17.15 | ||||
Havlíčkův Brod-Perknov | 17.19 | 17.19 | |||
Okrouhlice | 17.23 | 17.24 | |||
Pohleď | 17.27 | 17.28 | |||
Světlá nad Sázavou | 17.31 | 17.32 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 17.35 | 17.36 | |||
Sázavka | 17.41 | 17.41 | |||
Leština u Světlé | 17.45 | 17.46 | |||
Nová Ves u Leštiny | 17.49 | 17.50 | |||
Vlkaneč | 17.53 | 17.53 | |||
Golčův Jeníkov město | 18.00 | 18.00 | |||
Golčův Jeníkov | 18.03 | 18.04 | |||
Horky u Čáslavi | 18.08 | 18.09 | |||
Čáslav | 18.14 | 18.15 | |||
Třebešice | 18.19 | 18.20 | |||
Církvice | 18.21 | 18.22 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.25 | 18.26 | |||
Hlízov | 18.28 | 18.29 | |||
Kolín | 18.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci