Os 5829 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.51 | ||||
Praha-Vysočany | 13.58 | 13.59 | |||
Praha-Horní Počernice | 14.06 | 14.07 | |||
Zeleneč | 14.11 | 14.11 | |||
Mstětice | 14.13 | 14.13 | |||
Čelákovice | 14.19 | 14.20 | |||
Čelákovice-Jiřina | 14.23 | 14.23 | |||
Lysá nad Labem | 14.29 | 14.31 | |||
Ostrá | 14.35 | 14.35 | |||
Stratov | 14.37 | 14.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 14.41 | 14.41 | |||
Kamenné Zboží | 14.44 | 14.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 14.49 | 15.01 | |||
Nymburk předj.n. | 15.03 | 15.03 | |||
Velké Zboží | 15.06 | 15.06 | |||
Poděbrady | 15.08 | 15.09 | |||
Libice nad Cidlinou | 15.14 | 15.15 | |||
Velký Osek | 15.18 | 15.18 | |||
Veltruby | 15.21 | 15.21 | |||
Kolín-Zálabí | 15.25 | 15.25 | |||
Kolín | 15.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci