Os 5818 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 10.29 | ||||
Kolín-Zálabí | 10.31 | 10.31 | |||
Veltruby | 10.35 | 10.35 | |||
Velký Osek | 10.38 | 10.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 10.41 | 10.42 | |||
Poděbrady | 10.46 | 10.47 | |||
Velké Zboží | 10.50 | 10.50 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 10.56 | 11.06 | |||
Kamenné Zboží | 11.10 | 11.10 | |||
Kostomlaty nad Labem | 11.13 | 11.13 | |||
Stratov | 11.17 | 11.17 | |||
Ostrá | 11.19 | 11.19 | |||
Lysá nad Labem | 11.24 | 11.25 | |||
Čelákovice-Jiřina | 11.31 | 11.31 | |||
Čelákovice | 11.34 | 11.35 | |||
Mstětice | 11.40 | 11.40 | |||
Zeleneč | 11.42 | 11.42 | |||
Praha-Horní Počernice | 11.46 | 11.47 | |||
Praha-Vysočany | 11.55 | 11.56 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 12.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci