Os 5751 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 6.45 | ||||
Běrunice | x | 6.50 | 6.50 | ||
Slibovice | x | 6.53 | 6.53 | ||
Lovčice obec | x | 6.56 | 6.56 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 7.04 | 7.05 | |||
Nový Bydžov | 7.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci