Os 5721 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 18.05 | ||||
Běrunice | x | 18.10 | 18.10 | ||
Slibovice | x | 18.13 | 18.13 | ||
Lovčice obec | x | 18.16 | 18.16 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 18.24 | 18.32 | |||
Nový Bydžov | 18.41 | 18.41 | |||
Skřivany | x | 18.45 | 18.45 | ||
Smidary | 18.48 | 18.48 | |||
Ohnišťany | x | 18.53 | 18.53 | ||
Ostroměř | 18.58 | 18.59 | |||
Šárovcova Lhota | x | 19.06 | 19.06 | ||
Lázně Bělohrad | 19.09 | 19.10 | |||
Horní Nová Ves | x | 19.14 | 19.14 | ||
Nová Paka | 19.22 | 19.22 | |||
Nová Paka město | 19.24 | 19.25 | |||
Stará Paka | 19.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci