Os 5718 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 16.28 | ||||
Nová Paka město | 16.31 | 16.32 | |||
Nová Paka | 16.34 | 16.34 | |||
Horní Nová Ves | x | 16.42 | 16.42 | ||
Lázně Bělohrad | 16.45 | 16.46 | |||
Šárovcova Lhota | x | 16.49 | 16.49 | ||
Ostroměř | 16.56 | 16.59 | |||
Ohnišťany | x | 17.04 | 17.04 | ||
Smidary | 17.08 | 17.09 | |||
Skřivany | x | 17.12 | 17.12 | ||
Nový Bydžov | 17.15 | 17.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 17.25 | 17.33 | |||
Lovčice obec | x | 17.40 | 17.40 | ||
Slibovice | x | 17.43 | 17.43 | ||
Běrunice | x | 17.46 | 17.46 | ||
Městec Králové | 17.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci