Os 5716 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 14.28 | ||||
Nová Paka město | 14.31 | 14.32 | |||
Nová Paka | 14.34 | 14.34 | |||
Horní Nová Ves | x | 14.42 | 14.42 | ||
Lázně Bělohrad | 14.45 | 14.46 | |||
Šárovcova Lhota | x | 14.49 | 14.49 | ||
Ostroměř | 14.56 | 14.59 | |||
Ohnišťany | x | 15.04 | 15.04 | ||
Smidary | 15.08 | 15.09 | |||
Skřivany | x | 15.12 | 15.12 | ||
Nový Bydžov | 15.15 | 15.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 15.25 | 15.33 | |||
Lovčice obec | x | 15.39 | 15.39 | ||
Slibovice | x | 15.42 | 15.42 | ||
Běrunice | x | 15.46 | 15.46 | ||
Městec Králové | 15.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci