Os 5621 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.03 | ||||
Hradec Králové zastávka | 20.06 | 20.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 20.09 | 20.10 | |||
Blešno | 20.14 | 20.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 20.18 | 20.19 | |||
Petrovice nad Orlicí | 20.23 | 20.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 20.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci