Os 5610 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 4.33 | ||||
Petrovice nad Orlicí | 4.36 | 4.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 4.42 | 4.44 | |||
Blešno | 4.48 | 4.48 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 4.53 | 4.54 | |||
Hradec Králové zastávka | 4.55 | 4.56 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci