Os 5503 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 6.27 | ||||
Turnov st.4 | + | 6.28 | 6.29 | ||
Turnov kolej č. 23 | + | 6.30 | 6.30 | ||
Turnov město | 6.32 | 6.33 | |||
Karlovice-Sedmihorky | x | 6.37 | 6.37 | ||
Hrubá Skála | 6.40 | 6.41 | |||
Borek pod Troskami | x | 6.44 | 6.44 | ||
Ktová | x | 6.47 | 6.47 | ||
Rovensko pod Troskami | 6.49 | 6.56 | |||
Semínova Lhota | x | 6.59 | 6.59 | ||
Jivany | x | 7.02 | 7.02 | ||
Libuň zastávka | x | 7.05 | 7.05 | ||
Libuň | 7.07 | 7.08 | |||
Jinolice | x | 7.12 | 7.12 | ||
Železnice | x | 7.17 | 7.17 | ||
Jičín zastávka | x | 7.19 | 7.19 | ||
Jičín | 7.23 | 7.33 | |||
Vitiněves | x | 7.38 | 7.38 | ||
Butoves | 7.42 | 7.42 | |||
Kovač | x | 7.46 | 7.46 | ||
Vojice | x | 7.49 | 7.49 | ||
Sobčice | x | 7.51 | 7.51 | ||
Ostroměř | 7.54 | 8.02 | |||
Dobrá Voda u Hořic | x | 8.09 | 8.09 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 8.12 | 8.14 | |||
Jeřice | x | 8.18 | 8.18 | ||
Třebovětice | x | 8.21 | 8.21 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 8.23 | 8.23 | ||
Hněvčeves | 8.26 | 8.29 | |||
Sadová | x | 8.33 | 8.33 | ||
Dohalice | x | 8.35 | 8.35 | ||
Dlouhé Dvory | x | 8.40 | 8.40 | ||
Všestary | 8.44 | 8.45 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci