Os 5473 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 12.33 | ||||
Levínská Olešnice | x | 12.38 | 12.38 | ||
Horka u Staré Paky | 12.42 | 12.42 | |||
Borovnice | x | 12.46 | 12.46 | ||
Borovnička | x | 12.51 | 12.51 | ||
Mostek | 12.54 | 13.01 | |||
Bílá Třemešná | 13.07 | 13.08 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 13.14 | 13.16 | |||
Žireč | x | 13.19 | 13.19 | ||
Kuks | x | 13.23 | 13.23 | ||
Jaroměř zastávka | x | 13.29 | 13.29 | ||
Jaroměř | 13.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci