Os 5465 | |
Řazení vlaku: 810 + Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 4.41 | ||||
Levínská Olešnice | x | 4.45 | 4.45 | ||
Horka u Staré Paky | 4.49 | 4.49 | |||
Borovnice | x | 4.53 | 4.53 | ||
Borovnička | x | 4.58 | 4.58 | ||
Mostek | 5.01 | 5.02 | |||
Bílá Třemešná | 5.08 | 5.09 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 5.15 | 5.16 | |||
Žireč | x | 5.19 | 5.19 | ||
Kuks | x | 5.23 | 5.23 | ||
Jaroměř zastávka | x | 5.29 | 5.29 | ||
Jaroměř | 5.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci