Ex 540 „Hukvaldy“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Apeer61 + BDsheer61 + 2xBpeer61 + Bmz225 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 20.02 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 20.10 | 20.12 | |||
Ostrava-Svinov | 20.18 | 20.21 | |||
Studénka | 20.30 | 20.31 | |||
Suchdol nad Odrou | 20.38 | 20.39 | |||
Hranice na Moravě | 20.51 | 20.52 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 21.19 | 21.21 | |||
Zábřeh na Moravě | 21.42 | 21.43 | |||
Česká Třebová | 22.04 | 22.05 | |||
Ústí nad Orlicí | 22.13 | 22.14 | |||
Choceň | 22.25 | 22.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.42 | 22.43 | |||
Kolín | 23.04 | 23.05 | |||
Praha-Libeň | 23.37 | 23.38 | |||
Praha hlavní nádraží | 23.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci