Os 5346 | |
Řazení vlaku: 2x810 + 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 14.20 | ||||
Holetín | x | 14.24 | 14.24 | ||
Vojtěchov | x | 14.28 | 14.28 | ||
Pokřikov | x | 14.29 | 14.29 | ||
Žďárec u Skutče | 14.36 | 14.45 | |||
Prosetín | x | 14.47 | 14.47 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 14.51 | 14.51 | ||
Horka u Chrudimi | x | 14.57 | 14.57 | ||
Chrast u Chrudimi | 15.01 | 15.04 | |||
Zaječice | x | 15.07 | 15.07 | ||
Slatiňany | 15.12 | 15.14 | |||
Chrudim | 15.18 | 15.21 | |||
Pardubice závodiště | x | 15.30 | 15.30 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.34 | 15.39 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci