Os 5332 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 3.49 | ||||
Holetín | x | 3.53 | 3.53 | ||
Vojtěchov | x | 3.57 | 3.57 | ||
Pokřikov | x | 3.58 | 3.58 | ||
Žďárec u Skutče | 4.05 | 4.16 | |||
Prosetín | x | 4.18 | 4.18 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 4.22 | 4.22 | ||
Horka u Chrudimi | x | 4.28 | 4.28 | ||
Chrast u Chrudimi | 4.31 | 4.32 | |||
Zaječice | x | 4.35 | 4.35 | ||
Slatiňany | 4.40 | 4.41 | |||
Chrudim | 4.45 | 4.46 | |||
Chrudim zastávka | x | 4.49 | 4.49 | ||
Medlešice | 4.51 | 4.51 | |||
Staré Jesenčany | x | 4.54 | 4.54 | ||
Pardubice závodiště | x | 4.58 | 4.58 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.01 | 5.09 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci