SC 517 „Pendolino“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.29 | 19.37 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 20.29 | 20.30 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 21.40 | 21.42 | |||
Ostrava-Svinov | 22.30 | 22.32 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 22.38 | 22.40 | |||
Bohumín | 22.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci