Os 5158 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 20.09 | ||||
Lukavice v Čechách | x | 20.12 | 20.12 | ||
Žamberk | 20.17 | 20.20 | |||
Bohousová | x | 20.26 | 20.26 | ||
Litice nad Orlicí | 20.29 | 20.30 | |||
Sopotnice | x | 20.33 | 20.33 | ||
Potštejn | 20.37 | 20.50 | |||
Záměl | x | 20.53 | 20.53 | ||
Doudleby nad Orlicí | 20.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci