Os 5130 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 12.42 | ||||
Bolehošť | 12.49 | 12.55 | |||
Očelice | x | 12.58 | 12.58 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 13.02 | 13.03 | |||
Pohoří | x | 13.05 | 13.05 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 13.08 | 13.08 | ||
Bohuslavice nad Metují | 13.10 | 13.11 | |||
Černčice | x | 13.12 | 13.12 | ||
Nové Město nad Metují | 13.16 | 13.24 | |||
Václavice | 13.29 | 13.31 | |||
Náchod zastávka | 13.35 | 13.35 | |||
Náchod | 13.38 | 13.40 | |||
Náchod-Běloves | x | 13.42 | 13.42 | ||
Velké Poříčí | x | 13.47 | 13.47 | ||
Hronov | 13.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci