Os 5127 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 11.23 | ||||
Náchod zastávka | 11.25 | 11.26 | |||
Václavice | 11.30 | 11.31 | |||
Nové Město nad Metují | 11.36 | 11.43 | |||
Černčice | x | 11.47 | 11.47 | ||
Bohuslavice nad Metují | 11.49 | 11.50 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 11.53 | 11.53 | ||
Pohoří | x | 11.57 | 11.57 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 11.59 | 12.00 | |||
Očelice | x | 12.05 | 12.05 | ||
Bolehošť | 12.08 | 12.09 | |||
Týniště nad Orlicí | 12.17 | 12.32 | |||
Lípa nad Orlicí | x | 12.35 | 12.35 | ||
Čestice | x | 12.39 | 12.39 | ||
Častolovice | 12.42 | 12.43 | |||
Častolovice zastávka | x | 12.45 | 12.45 | ||
Synkov | x | 12.48 | 12.48 | ||
Slemeno | x | 12.51 | 12.51 | ||
Rychnov nad Kněžnou | 12.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci