Os 5043 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 5.32 | ||||
Brandýs nad Orlicí | 5.37 | 5.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.45 | 5.47 | |||
Ústí nad Orlicí město | 5.49 | 5.49 | |||
Dlouhá Třebová | 5.53 | 5.53 | |||
Česká Třebová | 5.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci