Os 5025 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.44 | ||||
Pardubice-Pardubičky | 8.46 | 8.47 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 8.49 | 8.49 | |||
Kostěnice | 8.53 | 8.56 | |||
Moravany | 8.59 | 8.59 | |||
Uhersko | 9.03 | 9.04 | |||
Sedlíšťka | 9.07 | 9.07 | |||
Zámrsk | 9.10 | 9.11 | |||
Dobříkov u Chocně | 9.13 | 9.13 | |||
Sruby | 9.16 | 9.16 | |||
Choceň | 9.20 | 9.28 | |||
Brandýs nad Orlicí | 9.33 | 9.33 | |||
Bezpráví | 9.37 | 9.37 | |||
Ústí nad Orlicí | 9.42 | 9.43 | |||
Ústí nad Orlicí město | 9.45 | 9.45 | |||
Dlouhá Třebová | 9.49 | 9.53 | |||
Česká Třebová | 9.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci