Os 5021 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + BDs450 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.26 | ||||
Pardubice-Pardubičky | 0.28 | 0.29 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 0.31 | 0.31 | |||
Kostěnice | 0.35 | 0.36 | |||
Moravany | 0.39 | 0.39 | |||
Uhersko | 0.43 | 0.44 | |||
Sedlíšťka | 0.47 | 0.47 | |||
Zámrsk | 0.50 | 0.51 | |||
Dobříkov u Chocně | 0.53 | 0.53 | |||
Sruby | 0.56 | 0.56 | |||
Choceň | 1.00 | 1.01 | |||
Brandýs nad Orlicí | 1.06 | 1.06 | |||
Ústí nad Orlicí | 1.14 | 1.15 | |||
Ústí nad Orlicí město | 1.17 | 1.17 | |||
Dlouhá Třebová | 1.21 | 1.21 | |||
Česká Třebová | 1.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci