Os 4966 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + Bdmtee275 + Bdmpee253/Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.08 | ||||
Brno-Židenice | 13.11 | 13.12 | |||
Brno-Lesná | 13.18 | 13.18 | |||
Brno-Královo Pole | 13.21 | 13.21 | |||
Brno-Řečkovice | 13.24 | 13.24 | |||
Česká | 13.28 | 13.29 | |||
Kuřim | 13.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci