Os 4883 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 15.13 | ||||
Mírovka | 15.16 | 15.17 | |||
Šlapanov | 15.21 | 15.22 | |||
Kamenná | 15.26 | 15.27 | |||
Dobronín | 15.30 | 15.32 | |||
Střítež u Jihlavy | 15.35 | 15.35 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 15.38 | 15.38 | |||
Jihlava | 15.42 | 16.01 | |||
Malý Beranov | 16.05 | 16.05 | |||
Luka nad Jihlavou | 16.13 | 16.16 | |||
Bítovčice | 16.19 | 16.20 | |||
Přímělkov | 16.22 | 16.23 | |||
Dolní Smrčné | 16.25 | 16.26 | |||
Bransouze | 16.28 | 16.29 | |||
Číchov | 16.32 | 16.33 | |||
Okříšky | 16.38 | 16.47 | |||
Krahulov | 16.54 | 16.55 | |||
Třebíč-Borovina | 16.59 | 16.59 | |||
Třebíč | 17.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci