Os 4802 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zastávka u Brna | 4.13 | ||||
Vysoké Popovice | x | 4.20 | 4.20 | ||
Rapotice | 4.24 | 4.28 | |||
Kralice nad Oslavou | 4.33 | 4.34 | |||
Náměšť nad Oslavou | 4.41 | 4.42 | |||
Studenec | 4.49 | 4.49 | |||
Vladislav zastávka | 4.57 | 4.57 | |||
Třebíč | 5.06 | 5.08 | |||
Třebíč-Borovina | 5.11 | 5.11 | |||
Krahulov | 5.16 | 5.16 | |||
Okříšky | 5.23 | 5.23 | |||
Číchov | 5.28 | 5.29 | |||
Bransouze | 5.32 | 5.32 | |||
Dolní Smrčné | 5.35 | 5.35 | |||
Přímělkov | 5.38 | 5.38 | |||
Bítovčice | 5.41 | 5.41 | |||
Luka nad Jihlavou | 5.44 | 5.44 | |||
Malý Beranov | 5.51 | 5.52 | |||
Jihlava | 5.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci