Os 4730 | |
Řazení vlaku: 2x640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 18.39 | ||||
Brno-Chrlice | 18.45 | 18.46 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.55 | 19.01 | |||
Brno-Židenice | 19.04 | 19.05 | |||
Bílovice nad Svitavou | 19.10 | 19.11 | |||
Babice nad Svitavou | 19.15 | 19.16 | |||
Adamov | 19.19 | 19.19 | |||
Adamov zastávka | 19.21 | 19.22 | |||
Blansko | 19.28 | 19.29 | |||
Blansko město | 19.31 | 19.32 | |||
Dolní Lhota | 19.35 | 19.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 19.38 | 19.39 | |||
Doubravice nad Svitavou | 19.42 | 19.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 19.47 | 19.49 | |||
Svitávka | 19.52 | 19.52 | |||
Zboněk | 19.55 | 19.56 | |||
Letovice zastávka | 19.58 | 19.58 | |||
Letovice | 20.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci