Os 4533 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 19.03 | ||||
Dyje | 19.08 | 19.09 | |||
Hodonice | 19.13 | 19.13 | |||
Božice u Znojma | 19.22 | 19.23 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 19.30 | 19.31 | |||
Jevišovka | 19.37 | 19.38 | |||
Novosedly | 19.41 | 19.41 | |||
Dobré Pole | x | 19.45 | 19.45 | ||
Březí | 19.48 | 19.48 | |||
Mikulov na Moravě | 19.54 | 20.01 | |||
Sedlec u Mikulova | 20.07 | 20.08 | |||
Valtice | + | 20.13 | 20.13 | ||
Valtice město | 20.15 | 20.15 | |||
Břeclav | 20.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci