Os 4510 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 11.31 | ||||
Boří les | 11.34 | 11.34 | |||
Valtice město | 11.42 | 11.43 | |||
Valtice | 11.45 | 11.46 | |||
Sedlec u Mikulova | 11.51 | 11.51 | |||
Mikulov na Moravě | 11.57 | 12.00 | |||
Březí | 12.05 | 12.06 | |||
Dobré Pole | 12.08 | 12.09 | |||
Novosedly | 12.13 | 12.13 | |||
Jevišovka | 12.16 | 12.17 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 12.24 | 12.25 | |||
Božice u Znojma | 12.32 | 12.33 | |||
Hodonice | 12.42 | 12.42 | |||
Dyje | 12.46 | 12.47 | |||
Znojmo | 12.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci