Os 4351 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 4.22 | ||||
Uherský Ostroh | 4.26 | 4.27 | |||
Ostrožská Nová Ves | 4.31 | 4.32 | |||
Kunovice zastávka | 4.35 | 4.36 | |||
Uherské Hradiště | 4.40 | 4.45 | |||
Kunovice | 4.48 | 4.49 | |||
Vésky | x | 4.52 | 4.52 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | x | 4.55 | 4.55 | ||
Hradčovice | 4.59 | 5.03 | |||
Havřice | x | 5.07 | 5.07 | ||
Uherský Brod | 5.10 | 5.13 | |||
Újezdec u Luhačovic | 5.17 | 5.22 | |||
Polichno | x | 5.28 | 5.28 | ||
Biskupice u Luhačovic | x | 5.30 | 5.30 | ||
Luhačovice | 5.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci