Os 4337 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.35 | ||||
Uherské Hradiště | 11.41 | 11.44 | |||
Kunovice | 11.47 | 11.47 | |||
Vésky | 11.50 | 11.51 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 11.54 | 11.54 | |||
Hradčovice | 11.59 | 11.59 | |||
Havřice | 12.03 | 12.04 | |||
Uherský Brod | 12.07 | 12.09 | |||
Újezdec u Luhačovic | 12.13 | 12.13 | |||
Šumice | 12.17 | 12.17 | |||
Nezdenice | 12.20 | 12.21 | |||
Záhorovice | 12.24 | 12.24 | |||
Bojkovice | 12.27 | 12.28 | |||
Bojkovice město | 12.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci