Os 4315 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Újezdec u Luhačovic | 17.09 | ||||
Šumice | 17.12 | 17.13 | |||
Nezdenice | 17.16 | 17.16 | |||
Záhorovice | 17.19 | 17.20 | |||
Bojkovice | 17.23 | 17.23 | |||
Bojkovice město | 17.25 | 17.26 | |||
Pitín zastávka | 17.29 | 17.30 | |||
Hostětín | 17.37 | 17.37 | |||
Slavičín | 17.42 | 17.42 | |||
Divnice | 17.46 | 17.46 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 17.48 | 17.48 | |||
Popov | 17.54 | 17.54 | |||
Bylnice | 17.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci