Os 4215 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 14.35 | ||||
Hrušky zastávka | 14.41 | 14.41 | |||
Moravská Nová Ves | 14.44 | 14.45 | |||
Lužice | 14.48 | 14.48 | |||
Hodonín | 14.52 | 14.54 | |||
Rohatec zastávka | 14.57 | 14.58 | |||
Rohatec | 15.00 | 15.01 | |||
Bzenec přívoz | 15.06 | 15.07 | |||
Moravský Písek | 15.11 | 15.12 | |||
Moravský Písek zastávka | 15.14 | 15.14 | |||
Nedakonice | 15.18 | 15.19 | |||
Kostelany nad Moravou | 15.21 | 15.22 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.25 | 15.31 | |||
Huštěnovice | 15.34 | 15.35 | |||
Spytihněv | 15.38 | 15.38 | |||
Napajedla | 15.41 | 15.41 | |||
Otrokovice | 15.45 | 15.47 | |||
Tlumačov | 15.51 | 15.51 | |||
Záhlinice | 15.54 | 15.55 | |||
Hulín | 15.58 | 16.08 | |||
Břest | 16.11 | 16.12 | |||
Říkovice | 16.14 | 16.15 | |||
Horní Moštěnice | 16.18 | 16.18 | |||
Přerov | 16.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci