Os 4205 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 6.35 | ||||
Hrušky zastávka | 6.41 | 6.41 | |||
Moravská Nová Ves | 6.44 | 6.45 | |||
Lužice | 6.48 | 6.48 | |||
Hodonín | 6.52 | 6.54 | |||
Rohatec zastávka | 6.57 | 6.58 | |||
Rohatec | 7.00 | 7.01 | |||
Bzenec přívoz | 7.06 | 7.07 | |||
Moravský Písek | 7.11 | 7.12 | |||
Moravský Písek zastávka | 7.14 | 7.14 | |||
Nedakonice | 7.18 | 7.19 | |||
Kostelany nad Moravou | 7.21 | 7.22 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.25 | 7.31 | |||
Huštěnovice | 7.34 | 7.35 | |||
Spytihněv | 7.38 | 7.38 | |||
Napajedla | 7.41 | 7.41 | |||
Otrokovice | 7.45 | 7.47 | |||
Tlumačov | 7.51 | 7.51 | |||
Záhlinice | 7.54 | 7.55 | |||
Hulín | 7.58 | 8.08 | |||
Břest | 8.11 | 8.12 | |||
Říkovice | 8.14 | 8.15 | |||
Horní Moštěnice | 8.18 | 8.18 | |||
Přerov | 8.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci