EN 407 „Chopin“ | |
Řazení vlaku: EU44 + WLAB10mnouz + Bc10mnouz + 2xB11mnouz + Bc10mnouz + WLAB10mnouz + B11mnouz + Bc10mnouz + WLAB10mnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Warszawa Wschodnia | 21.09 | ||||
Warszawa Centralna | 21.15 | 21.20 | |||
Warszawa Zachodnia | 21.24 | 21.25 | |||
Opoczno Południowe | 22.16 | 22.17 | |||
Zawiercie | 23.15 | 23.16 | |||
Dąbrowa Górnicza | 23.31 | 23.32 | |||
Sosnowiec Główny | 23.39 | 23.40 | |||
Katowice | 23.49 | 0.05 | |||
Tychy | 0.21 | 0.22 | |||
Pszczyna | 0.35 | 0.36 | |||
Zebrzydowice | 1.02 | 1.03 | |||
Petrovice u Karviné | + | 1.09 | 1.09 | ||
Bohumín | 1.21 | 2.20 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 2.28 | 2.31 | |||
Ostrava-Svinov | 2.38 | 2.40 | |||
Přerov | 3.20 | 3.22 | |||
Otrokovice | 3.36 | 3.38 | |||
Břeclav | 4.14 | 5.49 | |||
Wien Hbf | 6.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci