EN 403 „Silesia“ | |
Řazení vlaku: EU07 + B10nouz + Bcmz834 + WLABmz826 + WLABmee823 + 2xBcmh + WLAB10ou + B10nouz + WLAB10ou + Bcmh + Bmz61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 4.04 | ||||
Zebrzydowice | 4.23 | 4.24 | |||
Czechowice Dziedzice | 4.51 | 4.52 | |||
Brzeszcze Jawiszowice | 5.16 | 5.17 | |||
Oświęcim | 5.34 | 5.35 | |||
Kraków Płaszów | 6.48 | 7.01 | |||
Kraków Główny | 7.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci