Os 4012 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 9.54 | ||||
Zbýšov | 9.56 | 9.57 | |||
Hostěrádky-Rešov | 9.59 | 10.00 | |||
Újezd u Brna | 10.03 | 10.03 | |||
Sokolnice-Telnice | 10.05 | 10.06 | |||
Brno-Chrlice | 10.12 | 10.17 | |||
Brno hlavní nádraží | 10.26 | 10.29 | |||
Brno-Židenice | 10.32 | 10.33 | |||
Bílovice nad Svitavou | 10.38 | 10.39 | |||
Babice nad Svitavou | 10.43 | 10.44 | |||
Adamov | 10.47 | 10.47 | |||
Adamov zastávka | 10.49 | 10.50 | |||
Blansko | 10.56 | 11.01 | |||
Blansko město | 11.03 | 11.03 | |||
Dolní Lhota | 11.06 | 11.06 | |||
Rájec-Jestřebí | 11.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci