Os 4005 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 8.50 | ||||
Dolní Lhota | 8.53 | 8.53 | |||
Blansko město | 8.56 | 8.57 | |||
Blansko | 8.58 | 9.05 | |||
Adamov zastávka | 9.11 | 9.12 | |||
Adamov | 9.13 | 9.14 | |||
Babice nad Svitavou | 9.17 | 9.17 | |||
Bílovice nad Svitavou | 9.22 | 9.22 | |||
Brno-Židenice | 9.27 | 9.28 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci