Os 3926 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 8.48 | ||||
Zubří | x | 8.52 | 8.52 | ||
Střítež nad Bečvou | x | 8.55 | 8.55 | ||
Zašová | x | 8.58 | 8.58 | ||
Hrachovec | x | 9.02 | 9.02 | ||
Krhová | x | 9.04 | 9.04 | ||
Valašské Meziříčí | 9.08 | 9.15 | |||
Branky na Moravě | 9.21 | 9.21 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 9.25 | 9.25 | ||
Kunovice-Loučka | 9.29 | 9.29 | |||
Podhradní Lhota | 9.32 | 9.32 | |||
Osíčko | 9.37 | 9.38 | |||
Loukov | x | 9.41 | 9.41 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 9.46 | 9.58 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 10.02 | 10.02 | ||
Jankovice | x | 10.04 | 10.04 | ||
Dobrotice | x | 10.06 | 10.06 | ||
Holešov | 10.10 | 10.11 | |||
Třebětice | 10.15 | 10.16 | |||
Hulín | 10.20 | 10.25 | |||
Kroměříž | 10.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci