Os 3919 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 15.23 | ||||
Bezměrov | 15.27 | 15.27 | |||
Postoupky | 15.30 | 15.30 | |||
Kroměříž | 15.35 | 15.47 | |||
Hulín | 15.54 | 16.10 | |||
Třebětice | 16.14 | 16.16 | |||
Holešov | 16.20 | 16.22 | |||
Dobrotice | x | 16.26 | 16.26 | ||
Jankovice | x | 16.28 | 16.28 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 16.31 | 16.31 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 16.35 | 16.36 | |||
Loukov | x | 16.40 | 16.40 | ||
Osíčko | 16.44 | 16.44 | |||
Podhradní Lhota | 16.49 | 16.49 | |||
Kunovice-Loučka | 16.51 | 16.52 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 16.57 | 16.57 | ||
Branky na Moravě | 17.00 | 17.00 | |||
Valašské Meziříčí | 17.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci