Os 3910 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 12.48 | ||||
Zubří | x | 12.52 | 12.52 | ||
Střítež nad Bečvou | x | 12.55 | 12.55 | ||
Zašová | x | 12.58 | 12.58 | ||
Hrachovec | x | 13.02 | 13.02 | ||
Krhová | x | 13.04 | 13.04 | ||
Valašské Meziříčí | 13.08 | 13.16 | |||
Branky na Moravě | 13.22 | 13.22 | |||
Police u Valašského Meziříčí | 13.26 | 13.26 | |||
Kunovice-Loučka | 13.30 | 13.30 | |||
Podhradní Lhota | 13.33 | 13.33 | |||
Osíčko | 13.39 | 13.44 | |||
Loukov | x | 13.47 | 13.47 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 13.52 | 13.53 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 13.57 | 13.57 | ||
Jankovice | x | 13.59 | 13.59 | ||
Dobrotice | x | 14.01 | 14.01 | ||
Holešov | 14.06 | 14.07 | |||
Třebětice | 14.11 | 14.11 | |||
Hulín | 14.16 | 14.25 | |||
Kroměříž | 14.33 | 14.37 | |||
Postoupky | 14.41 | 14.41 | |||
Bezměrov | 14.44 | 14.44 | |||
Kojetín | 14.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci