Os 3889 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 22.40 | ||||
České Budějovice jižní zastávka | x | 22.43 | 22.43 | ||
Včelná | 22.49 | 22.49 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | x | 22.53 | 22.53 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 22.57 | 22.57 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | x | 23.01 | 23.01 | ||
Holkov | 23.05 | 23.06 | |||
Velešín město | x | 23.08 | 23.08 | ||
Velešín | 23.12 | 23.12 | |||
Výheň | x | 23.18 | 23.18 | ||
Kaplice | 23.21 | 23.22 | |||
Omlenice | 23.28 | 23.29 | |||
Bujanov | x | 23.32 | 23.32 | ||
Pšenice | x | 23.36 | 23.36 | ||
Rybník | 23.40 | 23.41 | |||
Horní Dvořiště | 23.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci