Os 3831 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.33 | ||||
Grygov | 16.38 | 16.38 | |||
Brodek u Přerova | 16.43 | 16.43 | |||
Rokytnice u Přerova | 16.46 | 16.46 | |||
Přerov | 16.52 | 16.57 | |||
Přerov přednádraží | + | 16.59 | 16.59 | ||
Věžky | 17.02 | 17.03 | |||
Chropyně | 17.09 | 17.12 | |||
Kojetín | 17.17 | 17.20 | |||
Měrovice nad Hanou | 17.23 | 17.24 | |||
Němčice nad Hanou | 17.27 | 17.29 | |||
Nezamyslice | 17.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci