Os 3818 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 8.28 | ||||
Němčice nad Hanou | 8.32 | 8.32 | |||
Měrovice nad Hanou | 8.35 | 8.35 | |||
Kojetín | 8.39 | 8.40 | |||
Chropyně | 8.45 | 8.49 | |||
Věžky | 8.54 | 8.55 | |||
Přerov | 9.01 | 9.02 | |||
Rokytnice u Přerova | 9.07 | 9.07 | |||
Brodek u Přerova | 9.10 | 9.14 | |||
Grygov | 9.19 | 9.19 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 9.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci