..: Trasa vlaku EC 378 Porta Bohemica - JŘ 2017 :..
EC 378 „Porta Bohemica“
Řazení vlaku: 371_n2 + Bmz241 + 2xBmz245 + Bhmpz228 + Bdmpz227 + Bmz245 + WRmz815 + 2xAmpz143  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   12.28 
  Praha-Holešovice  12.36 12.37 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  13.40 13.41 
  Děčín hlavní nádraží  13.55 14.00 
  Bad Schandau  14.15 14.17 
  Dresden Hbf  14.43 14.55 
  Herzberg (Elster)  15.57 15.59 
  Berlin Südkreuz  16.50 16.52 
  Berlin Hbf (tief)  16.57 17.06 
  Berlin-Spandau  17.15 17.17 
  Wittenberge  18.00 18.02 
  Ludwigslust  18.19 18.21 
  Büchen  18.47 18.49 
  Hamburg Hbf  19.11 19.13 
  Neumünster  19.59 20.01 
  Kiel Hbf  20.18  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster