Os 3754 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 23.07 | ||||
Štěpánov | 23.13 | 23.14 | |||
Střeň | 23.18 | 23.18 | |||
Červenka | 23.22 | 23.23 | |||
Moravičany | 23.29 | 23.29 | |||
Mohelnice | 23.32 | 23.33 | |||
Lukavice na Moravě | 23.37 | 23.37 | |||
Zábřeh na Moravě | 23.42 | 23.43 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 23.45 | 23.46 | |||
Postřelmov | 23.49 | 23.50 | |||
Bludov | 23.52 | 23.53 | |||
Šumperk | 23.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci