Os 3741 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.03 | ||||
Olomouc-Nové Sady | x | 21.06 | 21.06 | ||
Nemilany | x | 21.09 | 21.09 | ||
Kožušany | x | 21.11 | 21.11 | ||
Blatec | 21.14 | 21.15 | |||
Vrbátky | 21.19 | 21.20 | |||
Kraličky | x | 21.22 | 21.22 | ||
Vrahovice | x | 21.26 | 21.26 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 21.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci