Os 3725 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 11.50 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 11.53 | 11.53 | ||
Loučná nad Desnou | 11.56 | 11.59 | |||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 12.03 | 12.03 | ||
Velké Losiny zastávka | x | 12.06 | 12.06 | ||
Velké Losiny | 12.08 | 12.09 | |||
Velké Losiny zámek | x | 12.11 | 12.11 | ||
Rapotín | x | 12.14 | 12.14 | ||
Rapotín zastávka | x | 12.16 | 12.16 | ||
Petrov nad Desnou | 12.18 | 12.19 | |||
Vikýřovice-Lesní | x | 12.22 | 12.22 | ||
Vikýřovice | x | 12.24 | 12.24 | ||
Vikýřovice u penzionu | x | 12.26 | 12.26 | ||
Šumperk | 12.29 | 12.31 | |||
Bludov | 12.36 | 12.37 | |||
Postřelmov | 12.40 | 12.40 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 12.44 | 12.44 | |||
Zábřeh na Moravě | 12.47 | 12.48 | |||
Lukavice na Moravě | 12.52 | 12.52 | |||
Mohelnice | 12.56 | 12.57 | |||
Moravičany | 12.59 | 13.00 | |||
Červenka | 13.06 | 13.07 | |||
Střeň | 13.11 | 13.11 | |||
Štěpánov | 13.15 | 13.15 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 13.22 | 13.33 | |||
Olomouc-Nové Sady | 13.36 | 13.36 | |||
Nemilany | 13.38 | 13.39 | |||
Kožušany | 13.41 | 13.41 | |||
Blatec | 13.43 | 13.44 | |||
Vrbátky | 13.48 | 13.49 | |||
Kraličky | 13.51 | 13.51 | |||
Vrahovice | 13.54 | 13.54 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 13.57 | 13.59 | |||
Bedihošť | 14.04 | 14.04 | |||
Čelčice | 14.08 | 14.08 | |||
Pivín | 14.10 | 14.11 | |||
Doloplazy | 14.15 | 14.15 | |||
Nezamyslice | 14.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci