Os 3724 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 12.40 | ||||
Doloplazy | 12.42 | 12.43 | |||
Pivín | 12.47 | 12.47 | |||
Čelčice | 12.50 | 12.50 | |||
Bedihošť | 12.54 | 12.54 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 12.58 | 13.00 | |||
Vrahovice | 13.02 | 13.03 | |||
Kraličky | 13.05 | 13.06 | |||
Vrbátky | 13.08 | 13.09 | |||
Blatec | 13.13 | 13.14 | |||
Kožušany | 13.17 | 13.17 | |||
Nemilany | 13.19 | 13.20 | |||
Olomouc-Nové Sady | 13.22 | 13.22 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 13.26 | 13.33 | |||
Štěpánov | 13.39 | 13.39 | |||
Střeň | 13.43 | 13.43 | |||
Červenka | 13.47 | 13.48 | |||
Moravičany | 13.54 | 13.54 | |||
Mohelnice | 13.57 | 13.58 | |||
Lukavice na Moravě | 14.01 | 14.02 | |||
Zábřeh na Moravě | 14.07 | 14.08 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 14.10 | 14.11 | |||
Postřelmov | 14.14 | 14.15 | |||
Bludov | 14.18 | 14.19 | |||
Šumperk | 14.25 | 14.28 | |||
Vikýřovice u penzionu | x | 14.31 | 14.31 | ||
Vikýřovice | x | 14.33 | 14.33 | ||
Vikýřovice-Lesní | x | 14.35 | 14.35 | ||
Petrov nad Desnou | 14.37 | 14.39 | |||
Rapotín zastávka | x | 14.42 | 14.42 | ||
Rapotín | x | 14.43 | 14.43 | ||
Velké Losiny zámek | x | 14.46 | 14.46 | ||
Velké Losiny | 14.47 | 14.48 | |||
Velké Losiny zastávka | x | 14.51 | 14.51 | ||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 14.54 | 14.54 | ||
Loučná nad Desnou | 14.57 | 14.59 | |||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 15.03 | 15.03 | ||
Kouty nad Desnou | 15.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci